Realizacja strony internetowej - Rekstyle - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Rekstyle

    Wizualizacja strony internetowej Rekstyle

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Rekstyle
Rekstyle

Rekstyle to jednoosobowa działalność prowadzona przez pana Łukasza Reka - grafika freelancera, indywidualistę, melomana i człowieka gór. Firma zajmuje się projektami logo i księgi znaku, skuteczną identyfikacją wizualną oraz nazewnictwem. Przemierzanie świata z ołówkiem w ręku to kontynuacja rodzinnej tradycji. Niewątpliwymi zaletami Rekstyle jest indywidualne podejście do klienta, bezpośrednia i ekspresowa komunikacja, a także - ze względu na jednoosobową pracę “we własnym sześcianie” - niższe koszty realizacji projektu.

Nasze zadanie

Strona Rekstyle to nie tylko przedstawienie oferty i portfolio naszego Klienta, lecz także opis historii firmy jako kontynuacji rodzinnej tradycji. Indywidualne, osobiste i samodzielnie stworzone przez Klienta treści uczyniły stronę wyjątkowo ciepłą i wzbudzającą zaufanie. Wrażenie to spotęgowaliśmy ciekawą kolorystycznie grafiką oraz tematycznym filmem na stronie głównej. Witryna jest nowoczesna i minimalistyczna. Zawiera ciekawe rozwiązania wizualne i funkcjonalne. Jest dobrą podstawą do pozycjonowania i przestrzenią do bogatego przedstawienia merytorycznej zawartości.

opublikowane:
2018.08.03

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych