Realizacja strony internetowej - Sara Rut Paminger - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Sara Rut Paminger

    Wizualizacja strony internetowej Sara Rut Paminger

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Sara Rut Paminger
Sara Rut Paminger

Sara Rut Paminger jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim oraz podyplomowych studiów Public Relations w Szkole Głównej Handlowej. Nie pracuje jednak w zawodzie. Od ponad 12 lat zajmuje się zawodowo Metafizyką Chińską i Hipnozą Kliniczną. Wiedzę i doświadczenie zdobyła w malezyjskich szkołach, a także na wykładach i szkoleniach w innych częściach Azji. Pomaga swoim klientom osiągnąć wewnętrzną harmonię, zdrowie i wyższy poziom samoświadomości.

Nasze zadanie

Strona dzięki niezwykle obszernej zawartości merytorycznej stała się skarbnicą wiedzy dla ludzi zainteresowanych hipnozą oraz innymi technikami i zaletami azjatyckich praktyk. Naszym zadaniem było stworzenie witryny nowoczesnej, minimalistycznej, a także - co ważne - nieprzytłaczającej, pomimo szerokiej oferty i dużej ilości treści. Efekty wizualne i animacje, których użyliśmy, dodają stronie atrakcyjności, a stworzone dla klientów formularze umożliwiają zgłębienie wiedzy, dopytanie o szczegóły czy umówienie się na spotkanie z naszą klientką.

opublikowane:
2018.06.26

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych