Realizacja strony internetowej - Toolmach - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

Toolmach

Toolmach to firma, która od 15 lat zajmuje się wynajmem narzędzi, maszyn i sprzętów budowlanych oraz montażowych. Dysponuje szerokim wyborem produktów takich jak wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, szlifierki, spawarki czy agregaty. Działa głównie na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europy Zachodniej. Doświadczony i kompetentny zespół pracowników firmy oferuje szybką dostawę i konkurencyjne ceny. Oszczędność czasu swoich klientów i najwyższa jakość usług to cechy, na których zależy załodze Toolmach.

Nasze zadanie

Stworzyliśmy witrynę minimalistyczną, współgrającą z istniejącą już identyfikacją wizualną firmy. Naszym celem było znalezienie prostego rozwiązania ułatwiającego użytkownikom korzystanie z oferty wynajmu produktów. Wzbogaciliśmy stronę animacjami i efektami, uczyniliśmy intuicyjną i nowoczesną. Udostępniliśmy przestrzeń do umieszczenia obszernego contentu firmy mając na uwadze zachowanie umiaru i nie przesycenie witryny treściami w poszczególnych sekcjach.

opublikowane:
2018.10.23

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych