Realizacja strony internetowej - Warsaw Medical Center - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Warsaw Medical Center

    Wizualizacja strony internetowej Warsaw Medical Center

Warsaw Medical Center

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Warsaw Medical Center
Warsaw Medical Center

Warsaw Medical Center, czyli Warszawskie Centrum Medyczne - grupa specjalistów, łączących umiejętności i doświadczenie z empatią dla swoich pacjentów. Ludzie łamiący stereotypy “typowych” lekarzy i opiekujący  się każdym przybyłym do kliniki gościem. To najwyższy standard pracy, nowoczesna diagnostyka, szeroki zakres specjalizacji. To załoga, która ceni szybkie i skuteczne metody leczenia, żelazne standardy postępowania w zakresie medycznych procedur. Gwarantuje powroty do zdrowia!

Nasze zadanie

Celem było stworzenie wirtualnej przestrzeni do zamieszczania artykułów z branży, a także - po prostu - zaprezentowanie oferty WMC. Witryna miała być funkcjonalna, minimalistyczna, nowoczesna. Szczegółowe przedstawienie oferty i specjalistów w połączeniu z delikatną aminacją i stonowaną, czystą kolorystyką wzbudzają zaufanie. Wykonaliśmy witrynę z prostymi rozwiązaniami, zachowując - zgodnie z sugestią klienta - poprzedni wygląd graficzny. Zaprogramowaliśmy rozbudowane formularze, by ułatwić interesantom kontakt z WMC. Witryna jest dobrą podstawą do pozycjonowania.

opublikowane:
2018.06.26

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych