Our site uses cookies for statistical, advertising and functional purposes. You can adjust cookie storing in your browser’s settings.

Grafik komputerowy
(stała rekrutacja)

Szukamy grafika komputerowego do naszego zespołu. 

Nasz wymarzony grafik to taki, który zna się na designie. Potrafi projektować serwisy internetowe, portale i sklepy. Ma w małym palcu Photoshopa, a przy porannej kawie bawi się Corelem lub Illustratorem. Wymarzony grafik, to taki, który ma przynajmniej roczne doświadczenie w branży, lubi się uśmiechać i chce dzielić się z nami swoimi pomysłami.

Jeśli uważasz, że jesteś naszym wymarzonym grafikiem, odezwij się. Jeśli uważasz, że nie jesteś naszym wymarzonym grafikiem, ale znasz kogoś, kto być może nim jest, pokaż mu nasze ogłoszenie - niech nie traci czasu na szukanie, niech wyśle nam swoje CV i portfolio.

Dlaczego warto z nami pracować?

 • Klimat
  Niewymuszona atmosfera i nowoczesny, niezawodny sprzęt. To wszystko czyni naszą pracę komfortową i bezstresową. A to z kolei przekłada się na jeszcze lepsze efekty.
 • Projekty
  Wymagające i angażujące projekty sprawiają, że praca jest tym bardziej wciągająca. Dlatego szukamy zleceń, które są wyzwaniem i pokazują cały potencjał naszych umiejętności.
 • Rozwój
  Inspirujące projekty, udział w targach, konferencjach i szkoleniach- to nieodłączne elementy naszej profesji. Pracując z nami w zespole, masz możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju.
 • Zespół
  Naszą firmę tworzy młody, ambitny i pełen pasji zespół. Stając się jego częścią, odkrywasz w sobie pokłady kreatywności i talenty, o które wcześniej siebie nie podejrzewałeś.

Kontakt

Contact us

Marketing Agency Filip Bartnicki
+48504 418 904
MON - SAT 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Do you want to start?

We’re waiting for your message!

the information about the administrator and data processing
the information about the administrator and data processing