Opinie i referencje klientów - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Opinie i referencje klientów

Opinie

 • Firma bcweb to prawdziwi liderzy branży internetowej. To także dynamiczny zespół profesjonalistów, który dzięki swojemu zaangażowaniu i dbałości o szczegóły, współtworzy obecne trendy marketingowe. Polecam klientom poszukującym jakości i rzetelnej ekspertyzy.

  Hanna Buławka-Burgard

 • Serdecznie polecam usługi firmy bcweb.pl. Znalazłem tę firmę przez Internet, bez żadnych rekomendacji, ale po obejrzeniu ich strony internetowej, po przeczytaniu artykułów na blogu i bogatej oferty, nie zastanawiałem się długo, czy zadzwonić. Dostałem od razu mnóstwo pomysłów na moją firmę i na temat tego, jak zaprezentować ją w Internecie. Jestem bardzo zadowolony, bo współpraca była bardzo miła i sprawna, a sama strona wygląda nowocześnie i minimalistycznie - tak, jak chciałem.

  Adam Zawadka

 • Projekty bcweb.pl są przemyślane, nowoczesne i przede wszystkim przemawiają do klienta. W trakcie prac widoczne było duże doświadczenie i zaangażowanie zespołu, który był zawsze chętny do współpracy i udzielił mi wielu rad. Z satysfakcją muszę przyznać, że wybór agencji był strzałem w dziesiątkę!

  Adrian Grzelewski

 • Bcweb.pl to firma, która nie tylko tworzy strony internetowe na wysokim poziomie, ale także dba o ich wysokie pozycjonowanie. Jestem szczególnie zadowolona z kampanii Google Ads, którą prowadzi pan Paweł. Co miesiąc dostaję szczegółowe raporty z przebiegu kampanii, dokładnie wiem, na co i kiedy wydałam pieniądze. Wizyty na stronie z płatnej reklamy są dużo częstsze, dzięki czemu mam więcej klientów!

  Agata Adamiak

 • Bardzo kreatywni, odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku! Miałam przyjemność rozmawiać nie tylko z przedstawicielem firmy, ale także z grafikiem i copywriterem - bardzo mili, wykształceni i kompetentni ludzie. Poważnie podchodzą do każdego projektu, uwzględniają uwagi i prośby. Całość wyszła naprawdę wyjątkowo i w stu procentach tak, jak chciałam!

  Agnieszka Godlewska

 • Polecam zdecydowanie i z przyjemnością usługi bcweb.pl. Profesjonalizm od początku do samego końca, miła współpraca, wszystko wykonane zgodnie z planem i ustaleniami.

  Aleksandra Jagiełło

  Diet and nutrition expert

 • Jestem zadowlona z dotychczasowej współpracy z agencją bcweb.pl Mogę w pełni polecić ich usługi - w szczególności cenię sobie kontakt z Panem Filipem. Rewelacja!

  Aleksandra Stachowicz

 • bcweb.pl to prawdziwi specjaliści! Zajęli się stworzeniem profesjonalnego projektu graficznego i kodowaniem strony, ale i treściami, co było dla mnie ogromne ważne. Trudno znaleźć firmę z tak kompleksową ofertą. Dzięki zespołowi bcweb mogłam zrealizować wszystko w jednym miejscu, za jednym razem i na najwyższym poziomie. Gratulacje!

  Aneta Bogusz

 • Stronę internetową już miałam, chociaż gdy zobaczyłam realizacje bcweb.pl, zaczęłam żałować, że nie znałam ich wcześniej. Korzystałam z usług dotyczących materiałów reklamowych z logiem mojej firmy, a także z oferty kalendarzowej - nigdzie nie spotkałam tak szerokiej i niekonwencjonalnej oferty kalendarzowej - bardzo polecam!

  Anka K.

 • Nie zdawałem sobie sprawy, że moja dotychczasowa identyfikacja wizualna była aż tak przestarzała… Byłem naprawdę pod wrażeniem, kiedy zobaczyłem nową propozycję loga od bcweb.pl - nowoczesne, lekkie, przejrzyste. Dzięki i polecam.

  Bartosz Dąbrowski

 • Polecam usługi bcweb.pl, bo to prawdziwi specjaliści. Mimo że nie znali mojej firmy, lepiej ode mnie wiedzieli, jakie są jej zalety, co uwypuklić, na co zwrócić uwagę. Projekt graficzny wyszedł świetnie, zupełnie nie sądziłem, że tak może wyglądać moja firma!

  Darek Tomasiuk

 • To logo… hmm… No rewelacja! od razu zaakceptowałem, zwyczajnie nie było co tam poprawiać. Gorąco polecam!

  Kamil Prokopiuk

  PROKAM Events

 • Nie sądziłam, że moja firma może prezentować się tak dobrze! Dziękuję firmie bcweb.pl za profesjonalne podejście do tematu i fantastyczna współpracę. Polecam każdemu, kogo spotkam!

  Magdalena Dębała

 • Muszę przyznać, że bardzo mile zaskoczyło mnie zarówno zaangażowanie jak i terminowość Panów z bcweb.pl, naprawdę polecam!

  Martyna Jakubik

 • Korzystałem jedynie z usług copywriterskich w bcweb.pl, ponieważ moja strona internetowa istniała już od niedługiego czasu. Zależało mi na oryginalnych, wyrazistych i nienachalnie proponujących klientom moje usługi, a nie schematycznych i takich, które można znaleźć na niemal każdej stronie internetowej. Byłem pod wrażeniem kompetencji językowych copywriterki i jej pomysłów na treści dla mnie!

  Paweł Młynarczyk

 • Powiem szczerze, że nawet nie spodziewałem się takich efektów. Dzięki współpracy z bcweb.pl znacząco podniósł się prestiż naszej firmy.

  Paweł Piekarski

  Polimerpol

 • Z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę bcweb.pl - są terminowi, a to stawiam na pierwszym miejscu. Przy budowie strony nie było najmniejszych problemów, wręcz przeciwnie wszystko odbyło się sprawnie, a moja rola polegała praktycznie tylko na akceptacji kolejnych etapów projektu

  Przemysław Anusz

 • Jestem bardzo zadowolona z usług bcweb.pl Świetne projekty i podejście do klienta

  Sylwia Pechcin

 • Pragniemy przekazać specjalne podziękowania dla firmy bcweb.pl za zrealizowanie według nas najlepszej strony firmy sprzątającej w Polsce oraz wyróżniającej się na tle Światowym (a coś o tym wiemy, ponieważ przejrzeliśmy setki różnych projektów z kraju i z zagranicy). Jako ludzie aspirujemy bardzo wysoko i z takimi też chcemy łączyć nasze siły w biznesie. Odbyliśmy wiele spotkań z potencjalnymi wykonawcami naszej nowej strony internetowej i tylko tu zauważyliśmy coś, czego nie potrafiliśmy dostrzec w innych firmach. Mieliśmy wysokie wymagania i liczyliśmy na ich spełnienie, ale jak się okazało końcowa realizacja przewyższyła nasze oczekiwania i wygórowane kryteria. Polecamy tą firmę wszystkim profesjonalistom.

  Zarząd Bewer Sp. z o.o.

  bewer.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych