Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
 • Tworzenie artykułu związanego z marketingiem internetowym

Blog

Aktualności oraz baza wiedzy
 • Potęga kampanii AdWords - rozmowa ze specjalistą.

  Newsy
  |
  opublikowane:
  2018.04.20

  "Kampania Adwords jest mocno stargetowana na konkretnego użytkownika. Jeśli wyświetlamy banery w komunikacji miejskiej - oglądają je wszyscy, bardzo często po prostu przypadkowi ludzie, zupełnie nie zainteresowani ofertą. Płacimy wtedy za reklamę niezależnie od tego, czy patrzący jest zainteresowany usługami z reklamy, czy nie. To nie ma znaczenia, że w komunikacji siedzi staruszka, a my reklamujemy najnowszego smartfona, bo i tak musimy za reklamę zapłacić" - Paweł Cudny

 • Chcesz zaistnieć? Narzędzia analityczne jako remedium na wirtualny niepokój

  Newsy
  |
  opublikowane:
  2018.03.30

  Potrzeba opanowania wirtualnej rzeczywistości jest konieczna jak nigdy wcześniej. Nie ma się co dziwić, bo coraz większa technicyzacja świata sprowadza się - i będzie to robić nadal - do działań internetowych, a branża reklamowa dotknięta jest nią w stopniu ogromnym. Istnienie licznych narzędzi analitycznych jest jedynie dowodem na to, że specjaliści radzą sobie świetnie z nowymi technologiami i dbają o zwalczanie poczucia niepokoju - własnego i swoich klientów.

 • Rób to w każdej pozycji..., czyli o stronach responsywnych

  Newsy
  |
  opublikowane:
  2017.12.22

  Dobrze wiemy, że nawet najsmaczniejsza potrawa podana w nieestetycznej formie wcale nie zachęca konsumenta do degustacji. Idąc dalej - nawet najlepiej wykonana strona internetowa nie będzie atrakcyjna, jeśli jej format nie będzie dostosowany do rozdzielczości, którą posługuje się osoba oglądająca. Dlatego tak ważne jest, by przeglądając stronę na ekranie telefonu czy tabletu jej treść nadal była w pełni widoczna, a witryna nie traciła niczego ze swojej wyjątkowej, bogatej wizualności.

 • Newsletter ...czyli między reklamą a listem od przyjaciela

  Newsy
  |
  opublikowane:
  2017.11.27

  Newslettery mają szansę wywoływać uśmiech na twarzach klientów, pamiętać jednak należy o podstawowych zasadach marketingowego savoir vivre’u, choć niektórym wydaje się, że takie pojęcie nie istnieje. Dopiero te zasady, w połączeniu z profesjonalnymi narzędziami i doświadczeniem, gwarantują sukces kampanii. Zachęcamy do korzystania z naszych umiejętności, ponieważ samodzielne działania marketingowe są reklamą często ryzykowną, wywołującą efekt odwrotny do zamierzonego.

 • XIII TARGI EHANDLU

  Newsy
  |
  opublikowane:
  2017.11.22

  Kolejny już raz mieliśmy okazję uczestniczyć w Targach eHandlu, które odbyły się w Warszawskim Centrum EXPO XXI. E-commerce’owe firmy z całej Polski przedstawiały tego dnia swoje oferty, a całość uzupełniały wykłady, pozwalające na zdobycie informacji, dotyczących współczesnej sceny handlu elektronicznego, a także poruszające kwestie obecnie panujących problemów w branży i sposobów ich rozwiązywania.

 • Czym jest Certyfikat SSL? Dlaczego warto z niego korzystać?

  Newsy
  |
  opublikowane:
  2017.06.06

  Z artykułu dowiesz się najważniejszych rzeczy na temat Certyfikatów SSL – czym są, jakie są ich rodzaje oraz kiedy i dlaczego przydadzą się Twojej witrynie. We wpisie poruszę także ważną dla wielu właścicieli stron kwestię – wpływ Certyfikatu SSL na pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google.

 • 2 miejsce wśród najlepszych wykonawców stron Internetowych w 2017 roku

  Newsy
  |
  opublikowane:
  2017.03.25

  Kolejny sukces! Tak śmiało można powiedzieć o zdobyciu przez naszą firmę 2 miejsca w konkursie na najlepszych wykonawców stron Internetowych 2017 roku. Drugie miejsce na podium zobowiązuje nas do ciągłego rozwoju i pozostawia pewien niedosyt co z pewnością wpłynie na jeszcze większą jakość naszych usług - które jak wskazują wyniki, z roku na rok są na coraz wyższym poziomie. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za możliwość rywalizacji w tym prestiżowym konkursie. Gratulujemy również zwycięzcy utrzymania ubiegłorocznej pozycji i ostrzegamy... jesteśmy coraz bliżej!

 • Copywriting - tekst na stronę internetową.

  Newsy
  |
  opublikowane:
  2016.12.06

  Copywriting określa się jako profesjonalne pisanie tekstów i haseł reklamowych. Obejmuje redakcję tekstów na stronie internetowej, haseł i sloganów reklamowych, tekstów na ulotkach i w katalogach, w skrócie - szeroko pojętych materiałów promocyjnych.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych