Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Kalendarze książkowe dla firm

Klasyczny kalendarz w Twoim stylu

Obok nowoczesnych i czysto wirtualnych rozwiązań dla Twojej firmy proponujemy również formy bardziej klasyczne – najwyższej jakości kalendarze książkowe, które pozwolą Ci w sposób tradycyjny panować nad czasem i nie stawiać zbyt wysokich wymagań swojej pamięci. Ceniąc wolność i indywidualizm naszych klientów dobraliśmy ofertę, która pozwoli na samodzielny wybór i własnoręczne zaprojektowanie kalendarza - sam zdecyduj, jaki format ma mieć kalendarz, ile miejsca potrzebujesz na własne notatki, jakie dodatki do swojego prywatnego terminarza są Ci niezbędne. Skomponuj szatę graficzną i okładkę. To proste i nie wymaga dużych nakładów Twojego czasu i energii – wystarczy pięć minut. A może potrzebujesz pomocy? Jeśli chcesz, możemy wykonać projekt za Ciebie.

Proponujemy kalendarze książkowe, które poza standardowymi informacjami na temat imienin i świąt, zawierają mapy, strefy czasowe, aforyzmy czy skróty kalendarzy z lat minionych i przyszłych. Wiemy, że kalendarz jest notatnikiem, który ma obowiązek w nienagannym stanie prezentować się przez cały rok, dlatego zwracamy szczególną uwagę na jego solidność, wysoką jakość, elegancję i staranność wykonania. Dajemy Ci możliwość zdecydowania, z jakiego materiału będzie wykonany Twój kalendarz. Od Ciebie zależy oprawa i kolorystyka. Dodatkowo, forma książkowa kalendarza spełniać może nie tylko funkcję spotkaniowego przypominacza i listy obowiązków do wypełnienia, ale także osobistego notatnika, w którym będziesz się dzielił swoimi przeżyciami.

Kalendarz książkowy na rok 2018 dla firmy

Jest nam miło z powodu zainteresowania kalendarzową ofertą bcweb.pl. Dbając o Twoją swobodę i indywidualizm zachęcamy do skorzystania z kreatora kalendarzy – niech Twój kalendarz na 2018 rok będzie idealny nie tylko pod względem jakości, lecz także z uwagi na estetykę. Niech w pełni odpowiada Twoim gustom.

A może wciąż nie jesteś pewny, czy chcesz samodzielnie dokonać projektu swojego kalendarza? Zachęcamy do kontaktu z nami.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych