Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Kalendarze książkowe dla firm

Nie trać poczucia czasu - kalendarze książkowe dla Twojej firmy

Co by było, gdyby starożytni Rzymianie nie stworzyli pierwszego kalendarza? Na pewno zrobiłby to ktoś inny, ponieważ czas jest jednym z najważniejszych zagadnień filozoficznych, a potrzeba jego ustalania wynika z naszej natury i stwarza pozory porządku w świecie. Trudno wyobrazić sobie życie bez kalendarzy! Kłaniamy się więc Rzymianom, Juliuszowi Cezarowi, który dokonał wielkich kalendarzowych reform oraz jego następcom. Dzięki nim nie musimy ingerować w zawartość merytoryczną, ale proponować jedynie najbardziej nowoczesne i stylowe formy stworzonych dawno treści. Nowoczesność oferuje nam głównie wersje elektroniczne, ale nie ufajmy im bezgranicznie. Zadbaj o papierowy, książkowy kalendarz dla Twojej firmy na rok 2019!

W naszej ofercie znajdziesz kalendarze książkowe i notesy od zaufanych dystrybutorów - prawdziwych mistrzów w kwestii designu i funkcjonalności, a przy tym - przyjaciół ekologii. Produkty proponowane przez naszych partnerów wykonane są m.in. z ekoskóry, ekologicznego papieru czy kamienia, który gwarantuje wytrzymałość, wodoodporność i wyjątkowość. Propozycja bogata jest w stylowe i różnorodne formy książkowe skórzanych kalendarzy. A może potrzebujesz etui lub aktówki? Proponujemy wersję najbardziej klasyczne, ale także innowacyjne, z idealnie zaprojektowanym miejscem na długopis czy pendrive’a. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i złożenia zamówień w bcweb.pl.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych