Realizacja strony internetowej - MEDI TRAVEL EXPO - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

MEDI TRAVEL EXPO

MEDI TRAVEL EXPO to największe międzynarodowe targi turystyki zdrowotnej, które po raz pierwszy w 2020 odbędą się także w Warszawie (24-26 kwietnia, Stadion Narodowy). To ogromne wydarzenie, dlatego jego organizatorzy z wielkim rozmachem realizują marketingowe założenia, by mogło w nich uczestniczyć jak najwięcej osób. Targi są w całości poświęcone sektorowi turystyki zdrowotnej - w tym turystyki medycznej oraz wellness. Ich celem jest popularyzacja zdrowego stylu życia, aktywności etc., a przede wszystkim możliwość prezentacji usług przez wystawców oraz szansa nawiązania kontaktów z potencjalnymi pacjentami.

Nasze zadanie

Chodziło o stworzenie funkcjonalnej witryny prezentującej targi i korzyści płynące z udziału w nich. Zaprojektowaliśmy minimalistyczny i nowoczesny serwis, który – co bardzo istotne – jest przejrzysty, czytelny i zgodny z zasadami user experience. Na stronie zostały przestawione wszelkie informacje o targach, a także filozofia i misja ich organizatorów. Podstrony podzieliliśmy na Wystawców i Odwiedzających, aby każdy w łatwy sposób znalazł potrzebne informacje. Do realizacji użyliśmy systemu Craft CMS.

opublikowane:
2019.11.26

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych