Realizacja strony internetowej Valdi Katalizatory - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Valdi Katalizatory

    Wizualizacja strony internetowej Valdi Katalizatory

Valdi Katalizatory

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Valdi Katalizatory
Valdi Katalizatory

Valdi Katalizatory to jedna z nielicznych na świecie firm posiadających profesjonalną maszynę do przerobu katalizatorów metalowych. Istnieje od ponad 20 lat i specjalizuje się w skupie i przerobie katalizatorów samochodowych. Dzięki metalom szlachetnym, które znajdują się w składzie katalizatorów, ich wartość nie maleje ze względu na zużycie. Firma Valdi rozpowszechnia tę ekoteorię, a jej doświadczeni pracownicy zajmują się praktyką, dokonując rzetelnej wyceny urządzeń i ich przeróbek.

Nasze zadanie

Zależało nam, aby strona z szeroką ofertą firmy skierowana była nie tylko do małych firm, ale także do dużych, zagranicznych, sprzedających hurtowe ilości katalizatorów. Udało nam się stworzyć dobrą podstawę do pozycjonowania. Użyliśmy efektów i skryptów, by minimalistyczna witryna robiła wrażenie i wzbudzała zaufanie. Umieściliśmy katalog do sprawdzania rodzaju katalizatora oraz system do jego wyceny. Dodatkiem na stronie jest newsletter, który automatycznie wysyła do zainteresowanego klienta kosztorys metali.

opublikowane:
2018.05.25

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych