Realizacja strony internetowej - 8bit - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

8bit

8Bit to agencja rekrutacyjna, specjalizująca się we wspieraniu start-upów w branży gamedev (zajmującej się tworzeniem gier komputerowych). To miejsce, które jest ściśle związane z wirtualną rzeczywistością i nowoczesnymi technologiami. Agencja łączy specjalistyczne wykształcenie z pasją i talentami związanymi z grami komputerowymi. Ma doświadczenie w projektach mobilnych, komputerowych, konsolowych, VR/AR na całym świecie. Zespół 8Bit to profesjonaliści, którzy ułatwiają znalezienie pracy w branży zarówno pojedynczym kandydatom, jak i firmom, potrzebującym pracowników.

Nasze zadanie

Stworzyliśmy minimalistyczny, profesjonalny serwis, który charakteryzuje się wyrazistym projektem graficznym i najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami w postaci efektów i animacji. Wszystko po to, by witryna była spójna z firmową ideą nowoczesności i by podkreślała działalność w branży jeszcze nieodkrytej, prestiżowej, związanej z najnowszymi technologiami. Strona prezentuje firmę jako zespół profesjonalistów i specjalistów w swojej dziedzinie. Informacje na niej zawarte i cała wizualna otoczka mają zachęcać użytkowników do rozpoczęcia zawodowej przygody z 8Bit. Główną zaletą witryny jest przejrzyste przedstawienie ofert pracy dla kandydatów i firm, poszukujących pracowników, oraz rozwiązanie, które pozwala na szybkie i nadzwyczaj proste przesyłanie CV przez zainteresowanych użytkowników.

opublikowane:
2020.04.22

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych