Realizacja strony internetowej - ByAnka - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

ByAnka

Za marką design.byanka stoi pani Anna Kucińska, która od lat zajmuje się produkcją unikatowych akcesoriów handmade. W jej sklepie znaleźć można m.in. oryginalne, ręcznie wykonane kosze, dywany, pufy, swetry i czapki. Materiały, z których korzysta pani Anna to wełna i bawełniany sznurek, a głównym źródłem jej inspiracji jest styl skandynawski.

Nasze zadanie

Naszym celem było stworzenie prostej strony one-page, zawierającej najważniejsze informacje o marce oraz prezentację produktów. W głębszym rozumieniu strona pełnić ma zadanie witryny-przewodnika, dzięki któremu Klienci w łatwy sposób trafią do pełnego portfolio “byAnki” umieszczanego na bieżąco na facebookowym fanpage’u oraz na koncie Instagram. Strona, którą zaprojektowaliśmy jest nowoczesna, minimalistyczna i zgodna z założeniami UX-designera. Widoczny formularz kontaktowy ułatwia szybką komunikację, a sama strona jest świetną podstawą do pozycjonowania.

opublikowane:
2019.03.13

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych