Realizacja strony internetowej - SmartCart - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

SmartCart

SmartCart to twórcy nowoczesnej technologii zakupowej, która ma na celu komfortowe poruszanie się w sklepach i zlikwidowanie kolejek. To firma, która wymyśliła i zaprojektowała wózki zakupowe z umieszczonym na stałe ekranem - zsynchronizowanym nie tylko z samym wózkiem, ale także z kartą płatniczą klienta sklepu. Działanie jest proste - wchodzisz do sklepu, bierzesz wózek wyprodukowany przez SmartCart, skanujesz produkty, wkładasz je do wózka i wychodzisz ze sklepu. A płatność? Sama się pobiera z konta. Proste i szybkie.

Nasze zadanie

Chodziło o to, żeby stworzyć dla StartCart witrynę internetową, która nie tylko będzie informowała ludzi o najnowszej zakupowej technologii, lecz także ułatwiała kontakt właścicieli firmy z przedstawicielami branż, które byłyby zainteresowane podpisaniem umowy. Sam etap projektowania wózków mógł być niezwykle skomplikowany, jednak efekt końcowy, czyli korzystanie z nich, jest nadzwyczaj łatwe. Łatwa w obsłudze i minimalistyczna jest też sama strona internetowa - bogata w nasycone kolory, zanimowana i ciekawa graficznie. Tym było nasze zadaniee

opublikowane:
2019.09.05

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych