Realizacja strony internetowej Magnon - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Magnon

    Wizualizacja strony internetowej Magnon

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Magnon
Magnon

Spółka KRULEN Technika Świetlna wprowadziła do swojej oferty godną polecenia linię opraw przemysłowych MAGNON marki NORKA. Wyjątkowość nowego produktu w asortymencie firmy została zaprezentowana na równie atrakcyjnej stronie, którą stworzyliśmy. Tak udany przebieg realizacji nie odbyłby się bez szczególnego zaangażowania klienta w proces tworzenia strony. Pomyślna współpraca przełożyła się na niepowtarzalny efekt, który z pewnością przyciągnie wielu odbiorców.

Nasze zadanie

Główną wartością firmy MAGNON są oferowane produkty znacząco wyróżniają się na rynku. Korzystając z rozwiązań marketingowych producenta w niekonwencjonalny sposób przedstawiliśmy czym tak właściwie są dostępne w ofercie oprawy oraz czym wyróżniają się wśród konkurencji. Dzięki wykorzystanym bardzo dobrym materiałom dostarczonym przez klienta uzyskaliśmy przejrzystą, nowoczesną realizację w ciekawy oraz kreatywny sposób przedstawiającą możliwości kreowanych produktów.

opublikowane:
2016.12.06

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych