Mocny - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

Mocny

Mocny to firma zajmująca się hurtową i detaliczną sprzedażą ekogroszku. Istnieje na rynku od kilkunastu lat i ma obecnie trzy duże składy, w których towar jest rozdrabniany, przesiewany i osuszany. Po obróbce trafia do 25-kilogramowych worków, a następnie na 1-tonowe palety. Ekogroszek Mocny dostępny jest w trzech wariantach mocy, a każdy z nich charakteryzuje się wysoką kalorycznością, wydajnością i czystością. Towar wysyłany jest do każdego zakątka Polski z darmową dostawą.

Nasze zadanie

Naszym zadaniem było stworzenie sklepu internetowego, w którym klienci Mocnego znajdą produkty i w łatwy sposób dokonają zakupu. Stworzyliśmy czytelne formularze zamówieniowe, łatwą opcję logowania, a całość zgodna jest z wytycznymi UX designera. Każdy z produktów został szczegółowo opisany; strona bogata jest w treść, w ciekawe warianty graficzne. Jest minimalistyczna, przejrzysta i estetyczna. Warto dodać, że dla Mocnego stworzyliśmy również nazwy produktów, content znajdujący się na stronie, identyfikację wizualną i materiały reklamowe.

opublikowane:
2019.09.05

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych